Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Spanja kërkon që Brukseli të ndërmarrë masa për çmimet e rritura të energjisë, Brukseli analizon

Qeveria spanjolle dërgoi letër te Komisioni Evropian në të cilën kërkon masa konkrete dhe përgjigje për ballafaqimin me rritjen e çmimeve të energjisë elektrike dhe gazit, nga Komisioni tani për tani analizojnë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle