Futboll SQSport SQ

Spaleti: E rëndësishme se sa gjatë Napoli mund të luaj në këtë nivel

Trajneri i Napolit Luçijano Spaleti shprehu kënaqësinë nga loja e ekipit të tij që dje ishte mysafir dhe e mposhti Udinezen me rezultat 4:0 nga xhiroja e katërt e ligës italiane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle