Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

SPAK regjistron procedim penal ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes Fatmir Mediu, për rastin “Gërdeci”

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), ka njoftuar sot se, ka regjistruar procedim penal ndaj ish-ministrit Fatmir Mediu, për çështjen e Gërdecit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle