Ballkan SQBallkan.portal SQ

SPAK: Berisha nën hetim për privatizimin e kompleksit sportiv “Partizani”

Kreu i Prokurorisë Speciale Publike kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), Arben Kraja, ka konfirmuar se ish-kryeministri Sali Berisha dhe përfaqësues qeveritar, gjatë kohës kur ai ishte kryeministër, janë nën hetim për privatizimin e kompleksit sportiv "Partizani" në Tiranë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle