0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMKD-AL SQPolitikë SQ

Spahiu: Këshilltarët e BDI-së dhe LSDM-së do të jenë shumica e ardhshme në Këshillin e komunës së Dibrës

Liderët lokal të degës së BDI-së, Artin Spahiu dhe të LSDM-së, Azem Fejzoski me anëtarë të udhëheqësisë e kanë mbajtur takimin e parë pas rrethit të parë të zgjedhjeve lokale ku ka marrë pjesë edhe kandidati për kryetar i komunës, Hekuran Duka dhe këshilltarë e rinj të dy partive.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle