Ballkan SQBallkan.portal SQ

Sot skadon afati për regjistrim të kandidatëve të pavarur për pjesëmarrje në zgjedhjet presidenciale në Bullgari

Sot është dita e fundit e regjistrimit në Komisionin Qendror Zgjedhor për nismat e Komisionit që nominojnë kandidatë të pavarur për president dhe nënpresident të Republikës së Bullgarisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle