Evropë SQEvropë.Portal SQ

Sot mbahet Këshilli kontrovers midis BE-së dhe Izraelit

Në Bruksel, sot, pas shumë vitesh, mbahet Këshilli i 12-të për asocim midis BE-së dhe Izraelit, organizatat joqeveritare reagojnë ashpër, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle