0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Sot dhe nesër mot me erë me temperatura minimale deri zero gradë

- Për sot dhe nesër sinoptikët paralajmërojnë mot me erë me erë përkohësisht të përforcuar veriore. Deri të shtunën temperaturat e mëngjesit do të jenë shumë të ulëta dhe në disa nga vendet më të larta do të bien edhe deri në zero.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle