0_Sport,Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQFutboll SQSport SQ

Sonte ndeshja Roma-Fejenord, historia shkruhet në “Air Albania” në Tiranë

Stadiumi “Air Albania” në Tiranë sonte është gati për finalen e madhe të Ligës së konferencës ku do të përballen ekipet e Romës dhe Fejenordit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle