0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Sondazh: Marrëveshja e Ohrit e bëri Maqedoninë e Veriut një vend më të mirë, por ka ende punë për të bërë

Anketa kombëtare tregon pranim dhe mbështetje të fortë për Marrëveshjen e Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle