0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Sondazhi i IDSCS dhe QPEP: Elita politike shpesh e tradhton popullin

Mbi 80 për qind e qytetarëve pajtohen se politikanët dhe elita shpeshherë e tradhtojnë popullin dhe se më shumë flasin se sa veprojnë. Sipas tyre, politikanët që pretendojnë se mbrojnë interesat e qytetarëve, në fakt kujdesen vetëm për veten e tyre dhe sapo fitojnë zgjedhjet mendojnë se janë njerëz më të mirë se qytetarët.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle