0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Sondazhi: BDI dhe LSDM pro Marrëveshjes së Ohrit, VMRO kundër

Të bashkangjitur mund të gjeni gjetjet kryesore të anketës kombëtare e cila tregon pranim dhe mbështetje të fortë për Marrëveshjen e Ohrit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle