0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Sondazh: Qytetarët i pranojnë teoritë konspirative – 65 për qind konsiderojnë se Kovid-19 është krijuar që të kontrollohen njerëzit

Pothuajse 65 për qind e qytetarëve konsiderojnë se Kovid-19 është krijuar në laborator që të kontrollohen njerëzit, ndërsa 44 për qind janë dakord se shifrat  e të sëmurëve nga Kovid-19 janë rritur, dhe është paguar që të raportohen njerëzit se kanë vdekur nga Kovidi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle