Botë SQBotë.Portal SQ

Sondazh: Më shumë se gjysma e amerikanëve besojnë se 6 janari me siguri do të përsëritet

Më shumë se gjysma e amerikanëve (ose 57 për qind) besojnë se 6 janari me siguri do të përsëritet në vitet e ardhshme, sipas sondazhit nga Axios dhe Momentive të publikuar sot. Sondazhi është orientuar në sulmin në Kapitoll më 6 janar të vitit 2021 nga ana e mbështetësve të ish-presidentit Donald Tramp.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle