Evropë SQEvropë.Portal SQ

Sondazh i “Ifop”: Blloku politik i Makronit mund të fitojë ndërmjet 250 dhe 290 mandate

Blloku politik centrist i presidentit francez Emanuel Makron mund të fitojë nga 250 deri në 290 mandate në zgjedhjet e ardhshme parlamentare, tregojnë sot rezultatet e sondazhit të institutit francez “Ifop”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle