0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Sllovenia dërgon 16 automjete të zjarrfikësve dhe 46 zjarrfikës

Më së voni deri nesër pritet në vend të arrijnë 16 automjete të zjarrfikësve dhe 46 zjarrfikës nga Sllovenia për të ndihmuar në shuarjen e zjarreve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle