0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Slloveni: Nga e mërkura zbatim i rreptë i PCT kushteve

Qeveria sllovene miratuar dekret sipas të cilit, nga e mërkura, 15 shtator, do të vendoset zbatim më i rreptë i të ashtuquajtur PCT kushte për të gjithë punonjësit të cilët janë në kontakt me klientët dhe për përdoruesit e shërbimeve të tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle