0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniKulturë SQKulturë.Portal SQLajme nga komunat SQ

Skulpturë nga mbeturinat e ricikluara do të vendoset në Tetovë

Skulptura nga mbeturinat e ricikluara do të ekspozohet në Tetovë, informojnë nga IK “Galeria Artistike” në lidhje me projektin e tyre. Skulptura është përpunuar nga materiale të ricikluara, copëza metali, pjata dhe fije metali.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle