0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Skender Rexhepi tërhiqet nga posti i koordinatorit të grupit parlamentar të ASH/Alternativës

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi- Zejd sot në profilin e tij në Fejsbuk ka bërë të ditur se tërhiqet nga detyra e koordinatorit të grupit parlamentar të Aleancës për Shqiptarët/Alternativës dhe se për këtë nesër do ta informojë kryetarin e Kuvendit, Talat Xhaferi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle