0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Skadoi afati për parashtrimin e kandidaturave për zgjedhjet lokale më 17 tetor

Mbrëmë në mesnatë skadoi afati deri kur partitë politike, koalicionet dhe kandidatët e pavarur së bashku me listat është dashur t’I paraqesin kandidaturat e tyre për zgjedhjet lokale më 17 tetor deri tek Komisionet komunale zgjedhore (KKZ). Komisioni shtetëror zgjedhor (KSHZ) paralajmëroi se gjatë ditës do ta kumtojë numrin e saktë të listave të parashtruara të kandidatëve për zgjedhjet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle