0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Skadoi afati për konfirmimin e listave të kandidatëve për kryetarë të komunave dhe këshilltarëve, shorti i renditjes deri më 23 shtator

Mbrëmë skadoi afati me të cilin komisionet zgjedhore komunale (KZK) zyrtarisht duheshe të konfirmojnë të gjitha listat e kandidatëve për kryetar dhe këshilltar të komunave dhe Këshilli të Qytetit të Shkupit të dorëzuara nga partitë politike, koalicionet dhe grupet e qytetarëve për pjesëmarrje në zgjedhjet lokale të përcaktuara më 17 tetor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle