Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Situatë tensionuese në gjykimin e “Agimit të Artë”

Me prani të anëtarëve të dënuar të Agimit të Artë Ilias Kasidiaris dhe Janis Lagos dhe një grup mbështetësish të tyre të cilët brohoritnin sllogane, por morën përgjigje dhe porosi antinaziste nga të pranishmit e tjerë, pas çka u krijua situatë e tensionuar në sallën e gjykatës, sot në rrjedhë është seanca e katërt e rigjykimit të Agimit të Artë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle