Evropë SQEvropë.Portal SQ

Situatë e përkeqësuar me lirinë e mediave në vendet-anëtare të OSBE-së

Situata me lirinë e mediave në vendet anëtare të Organizatës për siguri dhe bashkëpunim në Evropë (OSBE) nuk është përmirësuar në gjashtë muajt e fundit, madje në disa raste edhe është përkeqësuar, paralajmërohet në raportin e ri të kësaj organizate.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle