Futboll SQSport SQ

Siti, PSZH, Sporting, Reali dhe Interi arrijnë në 1/8-në e Ligës së Kampionëve

Pas ndeshjeve të luajtura mbrëmë në xhiron e 5-të të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, janë njohur disa pjesëmarrës në plej-ofin e Ligës së Kampionëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle