0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Sistemi ristartohet, regjistrimi vazhdon

Regjistrimi i popullsisë dhe objekteve në tre ditët e para me përjashtim të problemeve të përkohshme teknike zhvillohet mirë dhe deri tani janë regjistruar rreth 150 mijë qytetarë. Aplikimi i softuerit për regjistrim është përditësuar dhe sistemi është ristartuar për vazhdim të pandërprerë të regjistrimit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle