Sport SQ

Sirenat për një sulm ajror ndërprenë një ndeshje futbolli në Ukrainë

Ndeshja e xhiros së parë të sezonit të ri të futbollit në Ukrainë ndërmjet Ruh Lvov dhe Metalist nga Harkovi është ndërprerë sot për arsye sigurie me dëgjimin e sirenave për një sulm ajror.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle