0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Sipas Komitetit Hetimor të Rusisë, vrasja e Darja Dugina ishte planifikuar dhe porositur

Komiteti Hetues i Rusisë tha se vrasja e Darja Dugina-s, vajzës së ideologut të famshëm rus Aleksandar Dugin, i cili vdiq në Moskë kur një mjet shpërthyes u aktivizua në automjetin e saj, ishte planifikuar dhe porositur.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle