0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Sindikatat e Policisë dhe Armatës të shtunën do të dalin në protestë, kërkojnë harmonizimin e pagave me pagën minimale

Sindikatat e Pavarura të Policisë dhe Armatës paralajmëruan protestë paralajmëruese në të cilën do të kërkojnë harmonizimin e pagave sipas ligjit të ri për pagën minimale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle