0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Sindikata e UKIM kërkon takim urgjent me Qeverinë

Sindikata e UKIM-së kërkon nga Qeveria që sa më parë të mbajë mbledhje, në të cilën do të diskutohet për rritjen e pagave të punëtorëve dhe nënshkrimin e Marrëveshjes Kolektive.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle