0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Sindikata e UCM në Qeveri do të takohet me Kovaçevskin, Bytyqin dhe Shaqirin

- Përfaqësues të Lidhjes së Sindikatës së Universitetit "Shën Cirili dhe Metodi" në Shkup sot në orën 10 në Qeveri do të kenë takim me kryeministrin Dimitar Kovaçevski, zëvendëskryeministrin për Çështje Ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe ministrin e Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri, njoftoi për MIA-n prof.dr. Angell Ristev, kryetar i Sindikatës së UCM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle