0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Simulim të shfrytëzimit të pajisjes për identifikim biometrik të votuesve me shenja nga gishti

Me qëllim të informimit të të gjithë të interesuarve rreth asaj si vijon procesi zgjedhor me shfrytëzimin e pajisjeve për identifikim biometrik të votuesve me shenja nga gishti, të cilët për herë të parë do të zbatohen në zgjedhjet lokale, Komisioni Shtetëror Zgjedhor sot organizoi simulim të procedurës së votimit dhe prezantim të pajisjeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle