0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Simovski: Sistemi po ristartohet që të mos ketë probleme në procesin e regjistrimit

Nga fillimi e deri tani janë nënshkruar rreth 150.000 persona, informuan sot kompetentët nga Enti shtetëror për statistikë. Drejtori Apostol Simovski dhe zëvendësdrejtori Ilmi Selami sot vizituan komisionin rajonal të regjistrimit për Kumanovën dhe Nagoriçane të Vjetër. Drejtori i Entit shtetëror për statistikë Simovski thotë se po bëhet apdejt dhe ristartim i procesit që të eliminohen problemet në të ardhmen.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle