0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Simovski: Rrjedha e regjistrimit  është në kuadër të asaj që e pritnim, mesatarja e regjistrimit është rreth 100.000 persona

Rrjedha e regjistrimit është në kuadër të asaj që e prisnim, e madje edhe me tempo e cila mendojmë se është më e mirë nga e pritura. Brenda ditës, në ditët me punës, mesatarja e regjistrimit është rreth 100.000 persona, për fundjavë është diç më mirë dhe presim fundjavën e ardhshme të jetë edhe më mirë., deklaroi sot drejtori I Entit shtetëror për statistika, Apostol Simovski, në “Brifingun e mëngjesit”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle