0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Simovski: Regjistrimi përfundoi me sukses, me rezultate përfundimtare do të dalim në mars të vitit të ardhshëm

- Regjistrimi i vitit 2021  përfundoi me sukses edhe krahas të gjitha shqetësimeve. Tani duhet t'i përpunojmë të dhënat dhe në fund të marsit, fillim të prillit të vitit 2022,  të dalim me rezultate  përfundimtare nga regjistrimi, që është pjesa më e lehtë e punës, sepse varet vetëm nga ne, pa faktorë të jashtëm, deklaroi drejtori i Entit Shtetëror për Statistikë, Apostol Simovski, në fjalimin e tij, në panel diskutimin e sotëm për Regjistrimin 2021,  në organizim të CIVIL-it.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle