0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Simovski: Nuk ka rëndësi nëse regjistruesit janë të vaksinuar, ndryshimi i metodologjisë nuk vjen parasysh

Nuk ka rëndësi nëse disa nga regjistruesit janë të vaksinuar apo jo. Ne kemi protokolle të qarta dhe të sakta KOVID që duhet dhe do të respektohen. Ky është detyrimi ynë, por ne gjithashtu garantojmë që protokollet do të respektohen në maksimum. Ne do të mbajmë përgjegjësi nëse kjo nuk ndodh, tha sot drejtori i Entit Shtetëror për Statistikë, Apostol Simovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle