0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Simovski: Deri nesër presim të regjistrohen një milion qytetarë

 Regjistrimi i popullsisë, amvisërive dhe banesave në të gjithë territorin e shtetit po zhvillohet me intensitetin e dëshiruar, pa probleme dhe jemi të bindur se me sukses do të përfundojë në afatin e planifikuar, deklaroi drejtori i Entit Shtetëror të Statistikës (ESHS), Apostoll Simovski, i cili sot po qëndron në Dibër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle