0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Simovski: ESHS nuk ka kërkuar vazhdim të Regjistrimit, presim se do të përfundojmë në afatin ligjor

Enti Shtetëror i Statistikave deri më tani nuk ka kërkuar vazhdim të Regjistrimit 2021. Konform proceseve aktuale, presim dhe jemi të bindur se do të përfundojmë në afatin ligjor, deklaroi sonte për MIA-n drejtori i ESHS-së, Apostoll Simovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle