0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Simeone: Të gjithë kemi humbur nga largimi i Mesit dhe Ronaldos nga La Liga

Trajneri i Atletiko Madridit, Diego Simeone, ka folur për transferet e Lionel Mesit nga Barcelona në PZSH dhe të Kristiano Ronaldos nga Real Madridi në Juventus, e pastaj dhe në Mançester Junajted.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle