0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Sijarto: Do ta mbrojmë së bashku kufirin e Serbisë dhe të Maqedonisë së Veriut

Ministri i Punëve të Jashtme të Hungarisë, Peter Sijarto deklaroi sot se Hungaria, Austria dhe Serbia kanë rënë dakord për t'i bashkuar forcat dhe në mënyrë plotësuese t'i përforcojnë kufijtë ndërmjet Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut, si në aspektin e personelit ashtu edhe në atë të pajisjeve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle