0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Sigurohet transport për evakuimin e qytetarëve të Maqedonisë së Veriut në Odesa, bëhen përpjekje për evakuim edhe nga Harkovi dhe Kievi

Ministria e Punëve të Jashtme njofton se në bashkëpunim me vendet partnere ka siguruar transportin për evakuimin e shtetasve tanë që aktualisht ndodhen në Odesa të Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle