0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Sigurohet qëndrim i përkohshëm për katër gazetarë afganë

Grupi prej katër gazetarëve nga Afganistani, të cilëve në Maqedoni të Veriut ju sigurua qëndrim i përkohshëm deri në largimin e tyre në ndonjë shtet të tretë sipas kërkesës së Organizatës Ndërkombëtare të Gazetarëve dhe Sindikatën e Pavarur të Gazetarëve dhe Punonjësve Mediatik, këtë mëngjes arritën në Aeroportin Ndërkombëtar Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle