Evropë SQEvropë.Portal SQ

Siarto: Shpresojmë se vendimi për “Rrjedhën Veriore 2” nuk është politik

Vendimi për certifikimin e "Rrjedhës Veriore 2" duhet të bazohet në rregullat e BE-së dhe qasjes profesionale, e jo në në vlerësime politike, deklaroi ministri hungarez i Punëve të Jashtme Peter Siarto.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle