0_Maqedoni.Portal SQEvropë SQEvropë.Portal SQMakedonija.Slajder SQSvet.Slajder SQ

Siarto paralajmëron për presionin nga emigrantët kërkon NATO ta garantojë sigurinë e Evropës

Shefi i diplomacisë hungareze Peter Siarto vlerësoi se presioni nga emigrantët në kufirin jugor dhe juglindor të Evropës paraqet rrezik sigurie dhe se NATO duhet të përballet me këto sfida.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle