0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Si Xhinping premtoi përforcimin e komunikimit dhe koordinimit me BE-në

Kina do të vazhdojë të përforcojë komunikimin strategjik dhe koordinimin me BE-në, tha presidenti kinez Si Xhinping në takimin e sotëm në Pekin me presidentin e Këshillit Evropian, Sharl Mishel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle