0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Si Xhinping ka ftuar në çrrënjosjen e organizatave terroriste në Afganistan

Organizatat për bashkëpunim e Shangait (SCO) dhe Organizata për marrëveshje për siguri kolektive (CSTO) patjetër të luajnë rol stabilizues në Afganistan dhe të promovojnë paqen në këtë rajon, ka deklaruar sot presidenti kinez, Si Xhinping.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle