Botë SQBotë.Portal SQ

Si Xhinping: Konfrontimi midis Kinës dhe SHBA-së do ta rrezikojë tërë botën

Konflikti midis Pekinit dhe Uashingtonit mund paraqesë rrezik jo vetëm për dy vendet, por edhe për të gjithë botën, deklaroi presidenti kinez Si Xhinping në një bisedë telefonike me homologun e tij amerikan Xho Bajden.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle