Kuriozitete SQMagazinë SQShëndeti SQ

Si është të jetosh me tetë gra?

Braziliani Artur O'Urso tërhoqi vëmendjen e publikut pasi zbuloi se ishte në lidhje me nëntë femra. Mirëpo, njëri prej tyre e la ndërkohë... Gjithsesi, ai foli se atyre u duheshin gjithçka, dhe se ai ishte përgjegjës për gjithçka rreth "grave së tij" të paligjshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle