0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Si: Është i nevojshëm bashkëpunimi i sigurisë ndërmjet vendeve të BRIKS

Presidenti kinez si Xhinping sot deklaroi se vendet e BRIKS duhet të bashkëpunojnë në fushën e sigurisë globale dhe t'i bashkojnë përpjekjet për të kundërshtuar politikën e pushtetit dhe konfrontimin e bllokut në skenën botërore.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle