Botë SQBotë.Portal SQ

Si-En-En: Talebanët privojnë sigurimin personal nga Karzai dhe Abdullah

Talebanët kanë hequr sigurimin e ish-presidentit afgan Hamid Karzai dhe ish -kryeministrit Abdullah Abdullah, i cili zyrtarisht kryeson Këshillin e Lartë për Pajtimin Kombëtar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle