Botë SQBotë.Portal SQ

Si-En-En: Në aeroportin e Kabulit lejohet hyrja vetëm për shtetas të SHBA-së dhe vendeve të NATO-s

SHBA do të do ta ndryshojnë politikën e qasjes në aeroportin ndërkombëtar në Kabul, njofton Si-En-En.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle